După aventurile de la Bremerhaven, trenul ne-a purtat mai departe spre Bremen. Era deja după-amiază, dar oboseala nu se simțea – dimpotrivă, parcă aveam și mai multă energie. O fi fost de la poveștile...
După aventurile de la Bremerhaven, trenul ne-a purtat mai departe spre Bremen. Era deja după-amiază, dar oboseala nu se simțea – dimpotrivă, parcă aveam și mai multă energie. O fi fost de la poveștile...